Історія ТМ ТОПКОРМ

Ми виробники комбікормів з досвідом роботи більше 20 років і висококваліфікованою командою, яка допоможе у вирішенні всіх питань в годівлі тварин.

Багаторічний досвід підкріплений сучасною виробничою базою 6 комбікормових заводів, які забезпечують споживача якісними повнораціонними кормами.

Партнери-дилери, власний автопарк підсилюють нашу присутність в кожному куточку країни.

Прагнення до досконалості і виклики ринку, вимагали від нас абсолютно нових рішень в кормовиробництві. Все починалося з бажання створити професійні програми по годівлі домашніх підсобних господарств. Тому в 2009 році ми розробили новий бренд ТМ ТОПКОРМ. Він увібрав в себе багаторічну історію акумулювання знань і щоденного вдосконалення.
Перша гранула комбікорму ТМ ТОПКОРМ виготовлена в самому серці зеленої України – на Диканському комбікормовому заводі, вирушила в місто Решетилівка, Полтавської області, до своїх покупців.

Напрацьований роками досвід і рецептура, згідно з новими стандартами якості, забезпечили комбікорму торгової марки ТОПКОРМ преміальний сегмент.

2009

Новий фірмовий стиль

Популярність використання професійної лінійки комбікормів ТМ ТОПКОРМ для домашнього господарства, надихнула на створення ідеології бренду та фірмового стилю.

2012

Ребрендинг ТОПКОРМ

Змінювався світ, змінювалися ми і ставали кращими. У 2014 році використання нових, інноваційних технологій виробництва дозволило поліпшити структуру рецептів, що значно збільшило обсяги продажів комбікормів ТМ ТОПКОРМ. Зміни торкнулися не тільки рецептів, так в цьому році було проведено ребрендинг мішка, представленість стала яскравішою.

2014

Введення в лінійку продукції ТМ ТОП КОРМ, білково-мінеральних вітамінних добавок (БМВД). Використання БМВД в домашньому кормовиробництві забезпечує професійний підхід і підвищення ефективності.

2017

Технології та тенденції сучасного світу кормовиробництва консолідувалися в новому фірмовому стилі.

2019