Про нас

Власне
виробництво

6 комбікормових
заводів

Купити кормові добавки, БВМД, премікси, комбікорми в Україні, і за її межами, найвигідніше у наших офіційних дилерів.

Широкий асортимент

З огляду на потреби і малих, і професійних господарств, ми пропонуємо великий вибір кормів і кормових добавок: для господарських тварин, птиці та риби.

Доступна ціна

Виготовленням високоякісних комбікормів ми займаємося самостійно, тому вартість нашої продукції оптимальна для домашнього господарства та малому бізнесу.

Гарантія якості

Якісна сировина, детально вивірена технологія виробництва і сучасне обладнання, дають нам можливість надавати клієнту продукт неперевершеної якості з усіма необхідними сертифікатами відповідності.

Імпорт

З радістю повідомляємо, що кормові добавки, комбікорми, БВМД і премікси ТОПКОРМ можна придбати далеко за межами України. Увага до потреб клієнта та взаємовигідне спів робітництво - наш пріоритет

Швидка доставка

ТОПКОРМ цінує час своїх клієнтів, а тому робить все, щоб Ваше замовлення було доставлено в чітко встановлені терміни.

Місія бренду:

Розвиток домашніх підсобних господарств України через високоефективні кормові рішення, які забезпечують отримання якісної продукції домашнього тваринництва, птахівництва, рибальства, равликоведення і т.д. Створивши професійні комбікорми для тварин, ми створили цілу історію про трансформацію підсобного господарства в прибуткову справу.


Високопрофесійна команда
Партнерство
Знання, досвід, інновації
Пошук досконалості, як звичка

Бачення

Розширення географії представленості і розвиток нових ринків за рахунок успішної професійної команди, партнерства з дилерами і стабільного розвитку.

Логотип

Почерк людини говорить про її особисті якості, логотип – характеризує бренд

Чому квадрат в графічній частини логотипу?
Правильна геометрична форма квадрата показує всебічний підхід до питання годівлі тварин і птиці, завдяки чому ми пропонуємо найкращі рішення і розробки в сфері годування підсобних і домашніх господарств.
Чому зелені і коричневі кольори?
Гамма трав’яних кольорів логотипу об’єднує в собі стрімкість жовтого і розумну стриманість синього. У цій палітрі зелених відтінків відтворено зростання і розвиток клієнтів, партнерів у співпраці з нами.
Його поєднання з коричневими тонами, повертає нас до витоків, до багатої української землі, що зростила зернові, які є основою топових рецептів комбікормів і БМВД.
Чому сліди тварин?
Комбікорм ТМ ТОП КОРМ надає професійні програми по годівлі будь-якого виду сільськогосподарських тварин і птахів. Подібно слідах тварин, ми вносимо свій вагомий вклад в ефективність домашніх підсобних господарств.
Логотип – це не просто графічна робота дизайнерів, а процес ретельного відбору компонентів, збалансований розрахунок рецептів, сучасні лабораторні дослідження, вхідний та вихідний контроль якості продукції, фундаментальний професійний підхід фахівців кожного напряму і розширена мережа логістики з власним автопарком.
У нашій зовнішній простоті рішень і легкості використання, міститься цілий всесвіт знань досвіду та інновацій.

 

Птах: Бройлер, несучка, індик, перепел …

Свиня

Копитні: коні, корови, кози, барани …

Водоплавні: качки, гуси ..

Та ін.