Лабораторія

Лабораторія

Технологія створення комбікормів передбачає проходження сировинними компонентами безлічі стадій виробництва на шляху створення комбікорму. На кожному з етапів, починаючи з прийому зернових, проводиться постійний контроль якості сировини на відповідність параметрам якості.

Зовнішній контроль

Якість сировинної бази і готового комбікорму, неустанно перевіряється незалежними державними лабораторіями.
Проведення мікробіологічних досліджень контролюють готову продукцію і зразки сировини на відсутність:
• ГМО і залишків отрутохімікатів
• мікотоксинів
• радіонуклідів
• нітратів, нітритів та солей важких металів.

Внутрішній контроль

Власні лабораторії – впевненість в тому, що ми створюємо. Співробітники відділу якості проводять регулярний моніторинг інновацій в пошуку ефективних рішень для виробництва. Нове обладнання проходить обов’язкову апробацію на відповідність внутрішніх стандартів, щоб стати частиною нашої системи контролю.

Якість отримуваної продукції безпосередньо впливає на процеси виробництва, а також на ціну кінцевих продуктів. Саме через це, для аналізу зразків продукції використовуються сучасні аналітичні методи та технології. Працівники нашої лабораторії широко використовують допомогу автоматизованого аналітичного обладнання. За останні роки лабораторна техніка, пережила ряд модернізацій, направлених на розширення можливостей використання, покращення точності та пропускної можливості. Оптимальна організація процесу контролю сировини допомагає пришвидшити процес виробництва, зробивши його більш ефективними.

Переваги власних лабораторій

 1. Надійність
  1. Щоденний самоконтроль роботи лабораторії за допомогою стандартної проби і ведення карт Шухарта
  2. Участь в міжнародних ринг – тестах
  3. Використання обладнання від світових лідерів в даній галузі
  4. Мінімізація людського фактору в лабораторному контролі
  5. Використання стандартних операційних процедур
 2. Оперативність в прийнятті рішень
  1. Використання спектрометра, що працює в ближній інфрачервоній області спектра (NIR аналізатор) на адаптованому калібруванні для української сировини відразу по кількох показниках
 3. Виявлення фальсифікацій сировини.
 4. Дотримання принципу «Fe-Fo» (перше прийшло – перше пішло).